Arapça Kursu Bursa Nilüfer

İngilizce’den sonra dünyada en fazla ülke tarafından (60 ülke) yaklaşık 1 milyar kişinin kullandığı Arapça aynı zamanda Birleşmiş Milletlerin de resmi dillerinden biri olup, kullanıldığı coğrafya, tarihçesi, ekonomik gerekçelerin merkezini oluşturması ve milyonlarca müslümanın kutsal kitabı olan Kuran-ı Kerim dili olması itibariyle merkezimizde ana dili Arapça olan eğitmenler önderliğinde kısa sürede konuşmaya yönelik Arapça kursu çalışmaları, okul destek programları, ya da YKS Arapça hazırlık, açıköğretim sınavlarına hazırlık, DGS Sınav Hazırlık, YDS Sınav Hazırlık şeklinde kurumumuzda sürdürülmektedir.PROGRAM TANIMI
Arapça dilinde belli bir zaman diliminde belli bir hedef odaklı çalışmak isteyen yetişkinler için ideal bir eğitim programıdır. Birebir program olduğundan kısa sürede istenen hedefe kolaylıkla ulaşılır. Dersler dünya çapında en sık kullanılan ZOOM programı aracılığıyla online gerçekleştirilmektedir.

PROGRAM DETAYLARI
1 PAKET: 8 SAAT-4 Hafta
GÜN/SAAT: Haftada 2 saat
KİŞİ SAYISI: Birebir
Fiyat ve Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz
PROGRAM TANIMI
“Çocuklar İçin Okul Destek” eğitim programı ortaokul grubuna hitap etmekte olup aynı zamanda İmam Hatip okullarında okumakta olup Arapça konusunda desteğe ihtiyacı olan lise öğrencileri için de çok faydalı bir program olacaktır.

PROGRAM DETAYLARI
1 PAKET: : 4 SAAT-4 Hafta
GÜN/SAAT: İsteğe göre planlanır
KİŞİ SAYISI: Birebir
Fiyat ve Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz
PROGRAM TANIMI
İngilizce’den sonra dünyada en fazla ülke tarafından (60 ülke) yaklaşık 1 milyar kişinin kullandığı Arapça, hem ülkemizin Orta doğu bölgesinde bulunması itibariyle ticari, siyaysi, kültürel anlamda ilişkilerimizin olması, hem de aynı dini inancı paylaşıyor olmamız belki de Arapça öğrenmeyi bir ihtiyaç haline getiriyor Toplam 8 seviyeden oluşan, tüm Arapça’yı kapsayan bu program detaylı şekilde bu dili öğrenmek isteyenler için hazırlanmıştır.

PROGRAM DETAYLARI
1 PAKET: 48 SAAT- 12 Hafta
GÜN/SAAT: 2 gün 2 şer saat
KİŞİ SAYISI: 5-8
Fiyat ve Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz